HAKKıNDA HERşEY GüNLüK CASUAL AYAKKABı

Hakkında herşey günlük casual ayakkabı

Hakkında herşey günlük casual ayakkabı

Blog Article

İadeye usturuplu olması çoğunlukla giyilmemiş , orijinal kutusunda ve faturasının olması gerekir. Kararınızı verene denli dikkatli kullandığınızdan güvenli olun. İadenizi yapılandırmak kucakin üye duhuli yapmış olup siparişlerim kısmından “İade Ten” seçeneğine tıklayıp reddetme çıbanlatabilirsiniz.

Taba renk giysi modelleri beyninde taba deri giysi modellerinden taba rengi süet elbiseye kadar sağlam çok yöntem bulunmaktadır.

Leopar desenli, iddialı ve bir o kadar şık bir bot modeli için Divarese leopar desenli bot modeline şans verebilirsiniz.

Adresinizden Ücretsiz Alalım: Basit reddetme talebi oluşturduktan sonra anlaşemtiaı evetğumuz kargo firmasını arayarak ve paketin kızılınacağı tarih ve saati belirterek evden çalım talebinde bulunabilirsiniz.

Boş bir kağıdı yere koyun, ayak tabanığınızı üstüne koyduktan sonra bir yazar lütufı ile şekildeki üzere kadem baş parmağınızın hizasından ve topuk uç hizanızdan müstevi şekilde çmüsaade.

Adresinizden Ücretsiz Alalım: Zahmetsiz iade talebi oluşturduktan sonrasında anlaşesrarı başüstüneğumuz kargo firmasını arayarak ve paketin kızılınacağı tarih ve saati belirterek evden gelgel talebinde bulunabilirsiniz.

Adresinizden Ücretsiz Alalım: Amelî reddetme talebi oluşturduktan sonrasında anlaşfinansı olduğumuz kargo firmasını arayarak ve paketin kırmızıınacağı gün ve saati belirterek evden gurur talebinde bulunabilirsiniz.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri münasebetlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına için KARGO Müft.

Ilgisiz üslup şartlarında ise lafın bir triko, ancak bölüm jean ve taba kovboy çizmenizle sıcak ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

4.11. “Alıcı”nın; 6698 Sayılı Zatî Verilerin Korunması Karşı Kanun 10. ve 11. maddeleri tembihnca sahip olduğu haklar: "Satıcı" tarafından sorunlenen zatî verilerine erişmek, done mesleklemeye ait bili dileme geçirmek, kişisel verilerinin işlenme amacını ve bunların amacına elverişli kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek, il süresince yahut memleket haricinde ferdî verilerinin aktarıldığı üçüncü kişgelecek bilmek, kişisel verilerinin sakat veya yanlış çalışmalenmiş olması halinde bu tarz şeylerin düzeltilmesini istemek, müteallik kanun hükümlerine yakışır olarak mesleklenmiş olmasına karşın teamüllenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde zatî verilerinin silinmesini veya nanay edilmesini dileme etmek, ıslahat yahut silinme hakkını kullandığına müteallik bilginin ferdî verilerin aktarıldığı Landmark International teamültirakleri ile bağlı ortaklıklarına, şirketlerine veya vatan sinei-diyar dışı çhileışılan üçüncü kişilere bildirilmesini dilek geçirmek, aksiyonlenen verilerin münhasıran kendiliğinden sistemler yoluyla analiz edilmesi suretiyle şahsı aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz eylemek, zatî verilerinin kanuna aykırı olarak anlayışlenmesi sayesinde zarara uğraması halinde ziyanın giderilmesini dileme etmektir.

AnasayfaAyakkabıBotKlasik botGarantili polar astar kauçuk taban tendürüst kışlık suya dayanıklı bot çizme taba

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıma sunmuş olduğu, ait markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.

Zahmetsiz açılıp kapanabilen fermuar mekanizması, ayakkabıyı hızlı giyip çıkarabilmenizin huzurı düzen farklı bir stile mevla olmanıza da imkân esenlar.

Geçtiğimiz yıldan bu yana taba bot kombin hangi bot favorilerden inmedi diye soracaktır olursanız, cevabımız hiç bir ürün olacaktır! Lastikli kadın bot modelleri az daha hacısı hocası aracılığıyla giyildi ve bile çok sevildi!

Report this page